TOPlist

NOVINKY

Krásné Velikonoce

30. 3. 2013
Aschar na Vrabinci

Přejeme krásné a veselé velikonoční svátky, i když plné sněhu (koledníci budou letos asi hojně zkoulováni:-).

Dnes přidáváme obrázky z našeho výletu na Vrabinec.

Do lázeňského města

10. 3. 2013
Kousek od hvězdárny

Za krásného slunečného počasí jsme si udělali výlet do lázní, Teplic v Čechách. Prošli jsme místní parky, vystoupali na Letnou, kde jsme potkali kámošku fletici, tak jsme se pořádně prohnali. Pak jsme se vydali ke hvězdárně a odsud na Doubravskou horu. Panička se pokochala krásným výhledem a vydali jsme se zpátky do města, kde jsme v jednom parku objevili válejícího se koně.

Za posledním sněhem

5. 3. 2013
U Bynovce

I tento výkend jsme vyrazili na procházku. Naše cesta začala poblíž Děčína v Kámeni. Odsud jsme šli krásnými lesními cestami a pěšinami k Bynovci, na jeho kraji jsme se stočili k Arnolticím. Panička mi udělala poslední foto s koněm a býkem a jeli jsme zpět domů.

Procházka v chumelenici

24. 2. 2013

V sobotu panička zase jednou naplánovala kratší výlet. Autobus nás dovezl na kraj národního parku České Švýcarsko, na Hájenky. Odsud jsme za mírného sněžení vyrazili k Janovu. Odsud jsme pokračovali ke Hřensku, tam už byla parádní chumelenice. Ještě, že jel brzy autobus, který nás odvezl zpět do Děčína.

Už jsem skoro dospělý

6. 2. 2013
Ve dvou letech

Včera jsem oslavil svoje druhé narozeniny. To už začínám moudřet, pěkně poslouchat paničku, jiní psi mě nezajímají a už vůbec ne fenky, v naprostém klidu se vítám s ostatními členy rodiny, nepřekážím při vaření, odmítám jíst banány, neslintám u vůně droždí, ocasem nic neshazuju ...a stále jsem pěkný šprýmař;-) Tak ať nám to všem Dorčiným Áčkům vydrží ještě pěknou řádku let!

A po dlouhé době opět přináším nějaké fotečky. Během posledních pár týdnů jsme se toulali po okolí Děčína a někdy jsme měli s sebou i foťák a baterka v mrazech aspoň chvíli vydržela.

Trocha softwaru

27. 1. 2013

Panička využila dlouhé zimní večery, sedla k počítači a ťukala do klávesnice a ťukala. Rozhodla se totiž, že pro páníčky vytvoří program, kam si můžou zapisovat naše výstavní úspěchy.

Program jsme nazvali PerroFeria, měli jsme totiž po ruce španělsko-český slovník. Můžete si stáhnout dvě verze. První verze je bez dat. V druhé jsou již zadány mezinárodní a národní výstavy na tento rok a někteří čeští rozhodčí.

Budeme rádi za každou připomínku i podnět. Zapracujeme do další verze:-)

A teď ke mně. Minulý týden jsme opět po dlouhé době byli na pochodu se štěněcí školkou. Bylo pěkné mrazivé počasí, tak jsme se sešli převážně my odrostlejší štěňata.

Deštivá sobota

5. 1. 2013

Tak jsme aktualizovali akce pro letošní rok.

Vítáme v novém roce

2. 1. 2013

A konečně jsem trochu rozšířil kapitolku o mě.