TOPlist

NOVINKY

Výlety

7. 6. 2017
Aiko na výletě

Tentokrát hlavně doplním fotky z našich výletů. Koncem března jsme byli v nedaleké Telnici. V květnu jsme se zastavili v Čelákovicích. A do třetice z koloběžkového výletu na Panskou skálu.

A ještě musím na Aika prozradit, že v pátek 26.5. v Kyškovicích u Roudnice nad Labem zcela bez problému složil noseworkovou zkoušku NW-Nz.

Předvelikonoční zkoušky

14. 4. 2017
Aschar a Aiko složili NW zkoušky

Před Velikonocemi jsme si udělali výlet do Pardubic, kde se konaly noseworkové zkoušky. Já jsem skládal D1, Aiko Uz. V řadě rukou jsem to udělal trošku napínavé, batohy jsem si několikrát prověřoval, ale květináče jsem šel najisto. Aiko bez problému našel pomeranč v díře i ve škvíře mezi cihlami. Oba dva jsme tak z Pardubic odjížděli s kokardami. Výběr z fotek je zde, celou fotogalerii si můžete prohlédnout zde.

Březnové akce

4. 4. 2017
Aiko gymnasta

Začátkem března jsme vyrazili do krásné přírody v okolí Chřibské.

18. března jsem doprovázel paničku s Aikem na jejich první letošní výstavu. Počasí moc nepřálo, tak nikomu nevadilo, že se konala v hotelu v Praze. Posuzovala ing. Alena Košťálová a práce měla opravdu hodně, protože se tam sešlo na 70 krasavců a krasavic. Aiko byl ve třídě mladých spolu s dalšími 5 psy. V kruhu běhal krásně, ale na stole se mu moc nelíbilo. A protože předchozí dny byly celkem deštivé a Aiko blátivý, tak ho panička v týdnu pěkně vykoupala. Takže v sobotu byl pěkně načechraný, což se odrazilo i v posudku:-) Avšak i přes tyto nedokonalosti si vyběhal V3 a tento posudek:

zvědavý, temperamentní, dotáhnout ring drezuru na stole, pěkný v typu, čerstvě vykoupaný, pěkná stavba těla, odpovídající pohyb

Zimní výlet

22. 2. 2017
Aschar a Aiko u chaloupky

Začátkem února jsme si udělali víkendový výlet na Plzeňsko. V pátek jsme se prošli v lesích na jižním kraji Plzně až na Valchu. V sobotu jsme tůru zahájili v Kralovicích a přes klášter Mariánská Týnice a dál přes hory a doly došli k bývalé tvrzi Šebíkov. A v neděli jsme si ještě udělali krátký výlet z Jesenice na zámek Svatý Hubert. Jen škoda, že místo slibovaného slunečného víkendu bylo celou dobu pošmourno, dokonce i trochu nasněžilo.

A zase arozeniny

5. 2. 2017
Nad Děčínem

Tentokrát jsou moje a to už šesté, ale zatím to na mě není vidět:-)

Letošní zimu si pěkně užíváme, v Děčíně i v Pardubicích.

Narozeniny

15. 1. 2017
Všechno nejlepší

Tak malý Aiko už není malý Aiko. Dnes totiž slaví svoje první narozeniny. Aiko, ještě dlouho si užívej běhání, aportování, přetahování, sněhu, sluníčka, krtinců....a už mi konečně přestaň ožužlávat uši:-)

Ještě přidám další fotky z loňské dovolené. Už se přesuneme do Javorníků, první den jsme se prošli po krásných hřebenech Javorníků na Velký Javorník. Další den jsme si udělali procházku na rozhlednu Miloňová. A pro dnešek poslední fotografie jsou ze Soláně.

Další fota

7. 1. 2017
Motýlek v křoví

Přes Vánoce jsem se pustil do zpracování fotografií. Neprve přidám fotky z Vikštejna, kde jsme trénovali nosework. A dále fotky z několika výletů naší letní dovolené: z Poděbrad, Plumlova, a výletu na Staré Hradisko. Poté jsme jeli dále na východ do Javorníků. Ale ještě jsme si udělali zastávku na výstavách v Kelči.